Dziennik.pl na DotNetNuke ???

Jakiś czas temu zajrzałem na stronę Dziennika. Moją uwagę zwróciły charakterystyczne linki do podstron. Wyglądały dokładnie tak jak w DotNetNuke. Pogrzebałem trochę głębiej po serwisie i moje podejrzenia się potwierdziły.

Dziennik.pl jest prawdopodobnie największym polskim sitem, który działa na DNN! Ciekaw jestem czy mają problemy ze skalowalnością… Generalnie byłoby bardzo ciekawie usłyszeć coś od ludzi, którzy zajmują się utrzymaniem tego serwisu… Szczególnie interesujące mogą być kwestie związane z planowaniem dużych witryn, wydajnością samego IIS, jak i czy wogóle dokonują upgredów, jak radzą sobie z kwestiami bezpieczeństwa oraz jak skorzystali z mechanizmów skinów.

Osobiście tematyka związana z DNN bardzo mnie interesuje. Już jakiś czas temu brałem udział w projekcie polegającym na stworzeniu strony firmy, w której pracuje, na właśnie tym systemie.

2 thoughts on “Dziennik.pl na DotNetNuke ???

  1. rav says:

    Moim zdaniem nie stoi na DNN, np. na stronie http://www.sieradz.vcity.pl stojącej na DNN można znaleĽć coś takiego script src=/js/dnncore.js a w dziennik.pl nie. Ale fajnie by było gdybym się mylił. Pozdrawiam

  2. bszafko says:

    zwroc uwage na date – paĽdziernik 2007

Comments are closed.