Visual Studio 2008 InstallFest – podsumowanie

Z lekkim opóĽnieniem, w międzyczasie byłem na nartach, krótkie podsumowanie installfestu.

Organizowanie i prowadzenie takiej imprezy była to dla mnie ogromna przyjemność, jedyną rzeczą która mnie zabolała to słabe wsparcie ze strony reszty członków grupy. Marcin i Michał byli tutaj chlubnymi wyjątkami, za co jestem im bardzo wdzięczny – bez Was chłopaki już bym nie dał rady!

1. Przyszło ponad 50 osób – byłem bardzo miło zaskoczony taką ilością zainteresowanych.
2. Prowadzenie takiej imprezy to czysta przyjemność, ale nie warto mieszać roli prowadzącego i osoby od spraw technicznych(np cateringu).
3. Pytania do nagród nie mogą być zbyt łatwe i dobrze jest mieć coś co można wręczyć wygranym, szczególnie ważne w przypadku licencji.
4. Dobrze wcześniej sprawdzić czy gadżety działają – mieliśmy straszny problem z uruchomieniem xboxa – działał tylko w pozycji pionowej – (czemu?). Na projektorze obraz był niestety czarno-biały (zła częstotliwość odświeżania). Pomimo to rock guitar hero było świetną zabawą – ukłony dla microsoftu za wypożyczenie.
5. Współpraca ze sponsorami jest naprawdę inspirująca, dla tych co znają moje poczucie humoru, zaznaczam, że w pozytywnym sensie.
6. Piwnica 21 okazała się bardzo agile 😉 i w ciągu godziny praktycznie od zera mieliśmy załatwione sprawy techniczne.
7. Jak to w życiu bywa niestety nie da się zadowolić wszystkich.
8. Mam materiał filmowy – jednak jest zbyt surowy na udostępnienie i trzeba go wcześniej pociąć – jeśli ktoś jest chętny – zapraszam do współpracy i proszę o kontakt.
9. Ważna jest widoczność ekranu projektora – szczególnie przy programowaniu.

Całość uważam za bardzo udaną imprezę! W najbliższym czasie grupa będzie organizować Heroes Community Launch – mam nadzieję, że będzie równie uadana.

One thought on “Visual Studio 2008 InstallFest – podsumowanie

  1. […] Visual Studio 2008 InstallFest – podsumowanie […]

Comments are closed.