XII spotkanie pg.net – prism + ironpython

pozdotnet_logo

Na XII spotkaniu już za tydzień w czwartek 29.10 będziemy gościć Szymona Kobalczyka, który specjalnie przyjedzie do Poznania żeby opowiedzieć o budowaniu Composite Applications w WPF (określanego również kodową nazwą PRISM) – zapowiada się bardzo ciekawie. Już od dawna chciałem wypróbować jak buduje się composite applications, więc mam nadzieję, że to mi da dodatkowego kopa 😉

Druga prelekcja Aleksandra Sumowskiego będzie dotyczyć IronPythona – czyli implementacji pythona w oparciu o dynamic language runtime. Szczerze mówiąc o pythonie wiem niewiele więc z zainteresowaniem posłucham. Aleksander pracuje w firmie Cognifide, która użycza nam lokalu do spotkań.

Gorąco zapraszam do rejestracji – tym razem wystarczy tylko mieć konto na msgroups.pl.

kgd_logo_male_jpg

W środę natomiast będzie można mnie zobaczyć na 40. spotkaniu krakowskiej grupy .net. Będę odpracowywał wizytę Szymona  🙂 Tym razem będę miał przyjemność pokazać w jaki sposób zbudować natywne instalatory dla windows za pomocą Windows Installer Xml. Prawie cały weekend rezerwuje na przygotowanie demówek, a chce ich zmieścić jak najwięcej w ciągu godziny. Jeszcze nie zdecydowałem, ale chyba pójdę za przykładem Bartka Pampucha i przygotuje filmy -  to naprawdę oszczędza czas!

 spotkaniebig

A już w sobotę barcamp, na który się wybieram, może tylko będę lekko spoźniony od rana spalam rogale świętomarcińskie na zapas 😉 jeśli będzie okazja chętnie podyskutuje o blogowaniu i finansowaniu blogowania.

Oj dzieje się ostatnio…

One thought on “XII spotkanie pg.net – prism + ironpython

  1. niestety nie zdążyłem na barcamp – za długo zabawiłem na siłowni

    są już jakieś relacje na blogach?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *