Grupy .NETowe w zeszłym tygodniu

pozdotnet_logo

W środę 14. spotkanie PG.NET ? tym razem z gościem specjalnym z Microsoft ? Mariuszem Jarzębowskim. Mariusz opowiadał o tym jak Microsoft wpadł na stworzenie wstążki w Office 2007. W drugiej części pokazał parę rzeczy, które go fascynują: tzn photsynth i deepzoom ? tematy bardzo ciekawe i było widać, że Mariusza bardzo kręcą ? aż dostał wypieków 🙂 Mariusz przesłał naprawdę dużo materiałów, które są dostępne na stronie spotkania ? jest nawet prezentacja żeby przekonać się ile było slajdów 🙂

Pierwsze wystąpienie Darka Tarczyńskiego z Cafe News dotyczyło budowania nowoczesnych aplikacji webowych w ASP .NET. Darek pokazywał sporo kodu i co ciekawe prezentację miał przygotowaną w pptPlex, którego również pokazywał nam Mariusz.

Są już relacje ze spotkania na blogach:

Dobra robota Panowie!

WGNet

Wczoraj Warszawa i 35. spotkanie WG.NET ? miałem przyjemność opowiadać o WiX. Temat wydaje się wzbudzać spore zainteresowanie ? pewnie również dlatego, że WiX będzie w Visual Studio 2010. Niestety nie widziałem całej prezentacji Macieja Aniserowicza ? w tym czasie z Markiem Byszewski nagrywałem podcasta( również o WiX), jednak sam początek prezentacji Maćka mnie powalił ? rzucił paroma takimi tekstami, że ubawiłem się po pachy 😀

Jedno pytanie podczas nagrywania podcasta zupełnie mnie powaliło: używanie WiX do instalacji aplikacji w Compact Framework na Smart Device ? szczerze mówiąc nigdy nie eksperymentowałem. To jest super temat na post na blogu!

Podcast będzie dostępny tutaj ? dla Mnie i dla Marka było to kompletne novum więc miejcie litość 🙂 BTW: okropnie mi się słucha własnego głosu ? czy tak wszyscy mają?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *